3 серія третього сезону «Випускний» серіалу «Школа»

Дивіться третю серію третього сезону «Випускний» українського серіалу «Школа» (2019) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

Ася дізнається, що Назар почав зустрічатися з Танею після їх розлучення, і влаштовує хлопцю справжнє шоу в школі. Дівчина вигадує підступний план помсти та викидає сукню Тані в сміття. Між дівчатами розпочинається ворожнеча, яка перетікає в бійку. Справа мало не доходить до виключення зі школи. Лола вирішує помститися Єві через те, що та переїхала в її кімнату, і дає сестрі свою відверту сорочку, аби піти в школу. Батько Мері звинувачує Алекса в смерті доньки та погрожує чоловіку позбавленням батьківських прав. Тим часом Єва у свій перший день у школі намагається справити гарне враження на однокласників і тому забріхується. Вероніка нарешті наважується провести першу ніч з Данею.