Акторка з телесеріалу «Школа» вперше стала мамою

Вікторія Юрчук, акторка, яка грає роль шкільної медсестри в серіалі «Школа», вперше стала мамою. На своїй сторінці в Instagram Вікторія поділилася історією про те, як вона потрапила в пологовий будинок відразу після зйомок.

У своїй публікації Вікторія виклала в мережу фотографію бирки новонародженої дочки і поділилася своїми враженнями від такої важливої події в її житті.

Сьогодні в 4 ранку я вперше стала мамою і дуже щаслива. Тільки вчора приїхала зі зйомок, відразу потрапила в пологовий будинок. Щиро вдячна своєму лікарю за професіоналізм і терпіння, чоловікові за те, що був поруч, батькам – за молитву, а друзям – за підтримку! Народжуйте дітей, і буде вам щастя!

У відповідь на це повідомлення посипалися численні коментарі з привітаннями молодої мами. А деякі навіть висловили своє захоплення навичками «конспірації» акторки, адже навіть не підозрювали, що вона вагітна.