Актори серіалу показали свої уміння та фото зі знімального майданчика

груповуха

На днях на музичному фестивалі «Atlas Weekend»відбувся день «#Школи», на якому основні актори популярного телевізійного серіалу зустрілися зі своїми глядачами. На одну сцену до шанувальників вийшли виконавці головних ролей серіалу Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Ліза Василенко, Ірина Кудашова, Карина Чернявська, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Олег Виговський та Ганна Тринчер.

На сцені актори показали як уміли свої уміння. В кого уміння не було просто показав своє… лице і спробував щось вчудити.

Олена Курта постала в образі танцівниці аргентинського народного танцю і навіть зіграла на барабані.

барабани

Анна Тринчер заспівала свої російськомовні пісеньки «У любві нєт возраста» і «Нє бойся».

пісеньки

Також заспівала на сцені і Карина Чернявська. Оскільки власних пісень у неї немає, довелося співати чужі. Вона виконала пісню «Човен» гурту «Один в каное».

Ліза Василенко провела конкурс та визначила переможця, якому подарувала набір сувенірної продукції із зображенням головних героїв серіалу.

Іра Кудашова, під типу бітбокс Олега Виговського намагалася почитати реп.

репчик

В кінці виступу до акторів приєдналася група «Антитіла» і разом з фанатами і акторами виконала пісню, що стала саундтреком серіалу «Школа».

антитіла

В кінці спільного виступу акторів відбувся показ перших кадрів, знятих на знімальному майданчику другого сезону серіалу.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: