Актори «Школи» розповіли, чого чекають від другого сезону

Зірки про другий сезон

Хоча зйомки другого сезону серіалу «Школа» ще не розпочалися, актори стрічки намагаються підтримувати стосунки. Нещодавно Яніна Андреєва, Ірина Кудашова, Олександр Петренко, Богдан Осадчук та Олег Виговський прийшли на зйомки «Голосу країни», аби повболівати за свою колегу Анну Трінчер.

Аня – класна дівчинка, молодець. У неї великий потенціал. Вона йде до своєї мети попри все. Вона прекрасна! Ми насправді пишаємося нею, віримо та любимо.

Нагадаємо, що дівчина залишилися частиною команди Джамали – і тепер глядачі каналу 1+1 побачать її у прямих ефірах «Голосу країни».

Дуже рада, що ви до мене сьогодні прийшли. Це двічі збільшило мої сили та дало мені ще більше віри. Ви велика моя підтримка, моя друга родина. Мої найкращі!

Актори з нетерпінням чекають на зйомки другого сезону «Школи» та вірять, що у житті їхніх героїв стануться цікаві повороти.

Анна Трінчер:

Дуже сподіваюся, що сюжет буде драматичним. Перший сезон став для мене великим досвідом. Тож у другому сезоні буду зовсім інша я, зовсім інша моя героїня. Думаю, глядачі побачать мене з іншого боку та полюблять Нату ще більше.

Ірина Кудашова:

У другому сезоні ми дізнаємося, хто ж такий невідомий, який мені пише. Я хочу, щоб в сценарій дописали ще якогось третього чоловіка для мене, якогось красеня (сміється). Багато хочу?..

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»