Алекс із серіалу «Школа»

Алекс — вчитель англійської мови і син директора школи в однойменному серіалі «Школа».

В «Школі» персонаж Микити Вакулюка Алекс (Олександр Ігорович) влаштовується в школу вчителем англійської мови. Він прекрасно володіє англійською, тому що довгий час жив і працював в США, куди й хоче повернутися. Вищої освіти з іноземних мов у Алекса немає, але є розряд з боксу та плавання.

АлексЗавдяки прекрасним зовнішнім даним та харизматичності, на Алекса звертає увагу вся жіноча половина школи. Не виключенням стала і завуч школи, Дарина Петрівна, яка навіть хотіла звабити Алекса. Заглядаються на вчителя й молоді учениці.

Самому ж вчителеві найбільше імпонує Катерина Анатоліївна, якій він намагається допомогти налагодити відносини з власною донькою. Згодом їхні приятельські стосунки переростають в дещо більше, але ж у Алекса є дівчина, що мешкає в США. І тут вже вимальовується любовний трикутник, тому буде цікаво.

Учням Алекс одразу дає зрозуміти, що він суворий та справедливий вчитель і не дасть їм спуску. Діти починають поважати Алекса. А от як будуть розвиватись події далі, дивіться на нашому сайті.