Анна Трінчер і Богдан Осадчук розповіли про свій роман

Катерина Осадча взяла інтерв’ю у «зірок» телесеріалу «Школа» Анни Трінчер і Богдана Осадчука.

Вітаю солодку парочку серіалу «Школа». Вже не має сенсу приховувати ваші романтичні стосунки. Розповідайте, як давно ви разом?

Закрутилося все тоді, коли ми поїхали на Західну Україну знайомитися з нашими фанатами. Це наш перший раз, коли ми ось так офіційно разом приходимо на захід.

Зараз тривають зйомки другого сезону серіалу «Школа». А в тебе, Аню, є реальні шкільні справи. Які іспити з ЗНО складаєш?

Я можу відчувати себе вільною людиною, адже вже склала усі іспити. Я складала українську мову і літературу, історію України і англійську мову. Склала достатньо успішно.

Який бал?

Десь сто вісімдесят, може, й більше. Я взагалі не розраховувала на такий бал, тому що не було часу готуватися, адже були постійні зйомки.

Тепер на вступ до яких вишів розраховуєш?

Вирішила, що буду вступати до Київського національного університету культури і мистецтв.

Так якраз Остап і Дмитро Ступки набирають курс…

Так, я йду на акторку.

Яким буде випускний бал? Чи супроводжуватиме тебе Богдан?

Так, я беру Богдана з собою на випускний.

Найпрекрасніше це буде Аня, а я вже як додаток.

На жаль, ми трошки посварилися зі своїм класом, і можливо таке, що в нас буде лише офіційна частина.

Ти з усіма посварилася через свою зірковість?

Ні, не через зірковість взагалі. Клас невеликий, і кожен хоче сказати свою думку, і при цьому не відступатися від неї.

Якою буде твоя випускна сукня? Можливо, якийсь український дизайнер вирішив пошити тобі сукню твоєї мрії?

Саме так і вийшло. Сукню на випускний мені пошив дизайнер Slanovskiy. Вона буде кольору морської хвилі, буде повністю обтягувати фігуру і буде дуже блискуча.