Дарина із серіалу «Школа»

ДаринаДарина Петрівна (Олена Курта) — завуч школи. Вона дуже сильна особистість, яка задля досягнення своєї цілі, переступить через голови. Вона хитра та стервозна і вважає себе директором цієї школи, бо вона працює найбільше за всіх.

Друзів у Дарини Петрівни немає, адже знайти з нею спільну мову вкрай тяжко. Вона навіть вмудряється зав’язати конфлікт з новою вчителькою економіки, Катериною Анатоліївною. Предметом сутички стає Ніка, донька вчительки.

Проте новим вчителем англійської мови Дарина зацікавилася одразу і навіть хотіла його звабити, взяти приватні уроки з англійської. Але Алексові більш імпонує Катерина Анатоліївна, через що Дарина Петрівна не знаходить собі місця. Вона відверто говорить, що чужі невдачі  — єдина радість в її житті.