Друга серія серіалу «Школа»

Дивіться 2 серію першого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

У другій серії серіалу «#Школа» Катерина Анатоліївна проводить свій перший урок у школі. Вона прагне донести дітям те, навіщо їм потрібно знати економіку. Алекс теж приходить на свій перший урок, але одразу ж не знаходить порозуміння з учнями. Молодший брат Паші знайшов у пісочниці бомбу, а Лола хоче зняти це на відео. Христина намагається повідомити вчителів про небезпеку, але натомість дівчата ледь не побили її. Потім Лола ще й підкинула Христині гранату.