Двадцять четверта серія другого сезону серіалу «Школа»

Дивіться 24 серію другого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

Двадцять четверта серія другого сезону серіалу «Школа». Лєра захотіла зробити крутий подарунок на день народження хлопцю, який їй подобався. У його вішлісті вона знайшла пункт «фото внутрішнього світу, зроблене на електронному мікроскопі». Дівчина вирішила зробити це фото, взяла волосину хлопця та мікроскоп з кабінету біології. Ната не хоче ставати між Ванею та його гуртом. Вона прикидається, що зірвала голос і не може співати. Назар хоче переспати з Асею, щоб не довелося бігти сім кіл довкола школи. Дівчина не розуміє, чому він на неї тисне, вимагає залицянь та романтики. До школи навідується комісія, Дарина Петрівна хоче вразити її устаткуванням кабінету біології. Але Лєра випадково розбиває мікроскоп. Ната має подарувати квіти комісії, та Неля вирішує зіпсувати букети. Лола зла на Даню, бо він збрехав їй вчора і тусить з колишнею. Хлопець хоче виправитися.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: