Двадцять перша серія другого сезону серіалу «Школа»

Дивіться 21 серію другого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

Двадцять перша серія другого сезону серіалу «Школа». Ніка вирішила залишитися у школі, однокласники підтримали її. А от проти Дані бунт влаштував навіть новий для нього клас. Ната вирішила стати співачкою і тому пішла на конкурс талантів. Туди ж подався і Ваня з іншого класу. Батьки Антона поїхали на відпочинок, Назар радить товаришу не втрачати такий шанс і запросити Соню додому. У Катерини тим часом починаються великі проблеми через старий кредит.