Двадцять сьома серія серіалу «Школа»

Дивіться 27 серію першого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

В двадцять сьомій серії телевізійного серіалу «Школа» Алекс поновив стосунки з Мері, а Петро – з Дариною. Тоха все ще не може забути про почуття до Лоли, тому Назар радить йому відволіктися і запросити Асю в кіно. Лола дізналась, що вагітна. Якраз у цей час на прийомі в лікаря була і Дарина Петрівна, вона просить зателефонувати їй, якщо дитину залишать у дитячому будинку. Ніка остаточно вирішила переїхати з батьком до Києва, але спочатку Кирилу треба відновити батьківські права. Він також вирішує познайомити доньку зі своєю коханкою. Стан Ігоря Сергійовича критичний, Мері хоче перевезти його в американську клініку, але директор може не пережити переліт. Він приховує усе від сина. Тим часом у школі Дарина Петрівна налаштовує вчителів проти нового директора – Катерини.