Двадцята серія серіалу «Школа»

Дивіться 20 серію першого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

В двадцятій серії телевізійного серіалу «Школа» батька Антона викликають до школи через відео, яке опублікувала Лола. Катерину Анатоліївну звинувачують у звабленні неповнолітніх, їй загрожує в’язниця. Тоха не хоче зізнаватися поліції у тому, що насправді сталося. Алекс здогадався, що групу «Чистилище» в Інтернеті веде Ася. Андрій хоче зробити стартап: брати гроші, допомагаючи учням з рефератами. До нього звертається найгарніша дівчина школи – Аліса. Але виявляється, Андрій обманув однокласників і брав більше грошей, ніж Боря і Гера.