Катерина із серіалу «Школа»

Катерина Анатоліївна, або просто Катя (грає Яна Андрєєва) — одна з головних героїнь серіалу «Школа». Вчитель економіки, викладач, успішна бізнес-леді та мати 15-річної доньки Вероніки, якій не приділяє достатньо уваги.

КатяВчителем економіки у школу героїня влаштовується, аби налагодити контакт, відновити зв’язок з власною донькою.  Адже Вероніка хотіла покінчити життя самогубством, наковтавшись пігулок. Саме тому Катерина хоче наглядати за своєю донькою, якій це не дуже подобається. Дочка навіть попросила матір, аби та не розповідала нікому про те, що вони рідні.

Тим часом налагодити стосунки з дочкою їй намагається ще один новий вчитель зі школи, Алекс. Але стає очевидним, що Алекс і Катерина симпатизують одне одному, а от чи переросте їхня симпатія в щось більше стане ясно згодом.

• GEnnA

Яна грає якось деревяно. Як буратіна. Мені вона найменше подобається в школі. Характеру ніби немає чи що.