Кирило із серіалу «Школа»

Через багато років Кирило дізнається, що Вероніка —його дочка. Але Катерина не хоче підпускати його ані до себе, ані до доньки. Попри все Кирило й досі закоханий в неї, та хоче відновити стосунки.

Кирило ЄвгеновичКирило Євгенович — начальник інспекції навчальних закладів. Колись давно Кирило мав стосунки з Катериною Анатолівною, але щось не склалось. Через багато років вони зустрічаються і Кирило Євгенович дізнається, що Вероніка — його дочка. Але Катерина не в захваті від цього і не хоче підпускати його ані до себе, ані до доньки.

Проте вона залюбки скористалася його службовим становищем, аби посунути з посади Дарину Петрівну, її найбільшого ворога. Але Дарині стало погано під час відкритого уроку, на якому Кирило звинуватив її у виставленні незаслужених оцінок Назарові. Тому Катерина Анатолівна вирішила пожаліти її і не доводити справу до кінця. В свою чергу, Дарина Петрівна не жаліє нікого і за всі образи відплачує сповна.

Попри все Кирило й досі закоханий в Катерину Анатолівну і хоче відновити стосунки. Як же розвиватимуться їхні стосунки, кого обере Катерина, Кирила чи Алекса, дивіться в «Школі».

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: