Лола із серіалу «Школа»

Лола або Лоліта (Єлизавета Василенко) — відеоблогер і найпопулярніша дівчина в школі. Лоліта просто обожнює знімати відео. В неї двісті тисяч фоловерів, а популярність сягнула навіть за межі міста. Заради хорошого (гарячого) сюжету для відео і лайків школярка готова піти на все.

ЛолаОдного разу вона хотіла зняти відео з гранатою, яку приніс до школи Паша, наражаючи при цьому всіх учнів на небезпеку. Але їй не вдалося.

Лола зустрічається з Пашою, найпопулярнішим хлопцем в школі. Окрім того у неї ціла купа відданих подруг, які слухають її в усьому. Вона звикла бути в центрі уваги і нізащо не втратить своєї слави.

Школярка живе за правилами трьох «С» — скандал, смерть, секс. Відео, що знімає та викладає Лола скандальні та подекуди жорстокі. Одного разу вона навіть зняла, як займаються сексом шкільна медсестра з охоронцем. Після чого випадково злила його в мережу.

Лола починає потихеньку заглядатись на нового вчителя, Алекса. Який мужньо знешкодив гранату і врятував всіх від небезпеки. Чим закінчаться пригоди Лоли, дивіться в «Школі».