Марія Повх

Марія була активною учасницею шкільних та міських культурно-мистецьких конкурсів та різних заходів. Зараз навчається на третьому курсі Київського Національного університету культури і мистецтв на актрису театру і кіно.

Марія (Маша) Повх — молода українська актриса. В серіалі «Школа» грає роль «Христини» – дівчини, з якої в школі весь час знущаються і якій ніхто не вірить. Дівчина підозрює, що таке ставлення однокласників та вчителів до неї через її батьків. Проте, роль Христини в «Школі» вже не перша її роль у кіно. У 2017 році вона зіграла одну з головних ролей в психологічній кінодрамі «Портфоліо душ».

Марія Повх

Марія закінчила загальноосвітню школу №10 у Ковелі. Була активною учасницею шкільних та міських культурно-мистецьких конкурсів та різних заходів. Зараз навчається на третьому курсі Київського Національного університету культури і мистецтв на актрису театру і кіно. Дівчина з дитинства мріяла стати актрисою і не шкодувала зусиль, аби досягти своєї мети. І от вона знімається в одному з найпопулярніших серіалів країни.

Стати актрисою я вирішила ще у 9 класі. Батьки мене підтримали. Та й сьогодні головним моїм критиком і глядачем є мама. Дивиться серіал і плаче. Каже, що дуже їй шкода мою героїню. Бо сприймає мене не як Христину, а як свою доньку Машу. Мабуть, досить реалістично зіграно. А це добре.

Цікаво, що зіркою молода акторка себе не відчуває:

Ні, мені ще багато чому треба навчитись. А для цього треба багато працювати. Що я і роблю. Звісно, хочеться досягти рівня відомих актрис. Тож буду старатися.

З Інстаграму зірки видно, що вона дружить з колегами по цеху. Зокрема з Іриною Кудашовою та Олегом Виговським. Вони проводять багато часу разом, ходять на прем’єри українських фільмів та просто весело проводять час.

• Катерина

Мені дуже сподобалось пише вам Катерина з м.Харкова.Це найкращій серіал який я бачила.Все було на вищому рівні .Дуже класно,молодці. Цем,цем,цем.