Микита (Нікіта) Вакулюк

Жіноча аудиторія глядачів «Школи» не приховує свого захоплення Микитою. Воно й не дивно, адже в актора прекрасна не тільки зовнішність, а й тіло. Він любить похизуватися своїм тілом, чим особливо радує фанаток.

Микита (Нікіта) Вакулюк — український теле- і кіноактор, модель. У серіалі «Школа» грає вчителя англійської мови та за сумісництвом сина директора школи «Алекса» (Олександра Володимировича). Микиті 31 рік, народився актор 11 листопада 1986 року у Києві.

До зйомок в серіалі «Школа» актор знімався в кліпах відомих гуртів, зокрема в кліпі Віа Гри на пісню «Это было прекрасно».

Крім того, творчість актора часто можна побачити в рекламних роликах. На рахунку актора, в якості моделі,  не одна фотозйомка. В інтернеті можна зустріти фото навіть з еротичних зйомок. Певний час Микита Вакулюк працював моделлю в Індії. Епізодичних ролей в інших серіалах на рахунку актора теж чимало.

Проте Микита визнає, що справжню популярність йому приніс саме україномовний серіал «Школа». Актор зізнається, що дуже радий, що саме він отримав головну роль в серіалі.

Хоча в житті Микита розмовляє російською, його українська в серіалі бездоганна. Актор тішиться популярністю та визнає, що на вулиці його вже впізнають та просять автограф, особливо дівчата. Жіноча аудиторія глядачів «Школи» не приховує свого захоплення актором. Воно й не дивно, адже в актора прекрасна не тільки зовнішність, а й тіло. З Інстаграму актора видно, що він любить похизуватися і тим, і іншим, чим особливо радує фанаток.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Comments: 1
  1. Викуся Луца

    Ти просто клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: