Паша із серіалу «Школа»

Паша (Олександр Петренко) в серіалі «Школа», як то кажуть «найкращий хлопець на селі». Він найпопулярніший хлопець в школі і подобається усім дівчатам. Хлопець полюбляє ризикувати, аби виділитися з натовпу і підтримувати свій статус мачо.

ПашаПаша має чудову фізичну форму, адже займається паркуром. Його життя здається просто казкою. Він зустрічається з Лолітою (Лолою) — красивою, модною та гарно одягненою блогершою, хоча після приходу до школи новенької, Ніки, ситуація може докорінно змінитися.

Хоч Паша й хоче весь час перебувати в центрі уваги і задля цього здатен на багато що, він досить людяна людина. Хлопець добре ставиться до всіх учнів в школі.

В одній із серій Паші загрожувало виключення зі школи, через принесену гранату, яка наробила переполоху на всю школу. Але директор пішов на уступки і залишив його в школі, бо добре ставиться до матері Паші.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Comments: 4
 1. Анонім

  Він супер. Я б хотіла собі такого хлопця! а лола дура!

 2. Анонім

  вин супер да я знаю шо меи 11 рокив але я його люблю и даже плачу кажду ноч да я живу в БИлой Церкви а ми набагато бапгато я кожень день дивлюсь школу по понимаю шо я не де не побачу йогого а лола настояща праститутка и шлуха исли ПАша це побаче прощавай я покончу своэм житям по я уже пробувала але мане мама зупинила а я не змогла а щас никого нема дома то можу покончить ПАша прощавай я тебе люблю

 3. Анонім

  я люблю тебе

 4. ніка

  Паша супер лола дура що такого хлопця прогавала вана завжди думала тільки про себе а ніка дуже кльова :idea: :idea: :oops:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: