Перша серія серіалу «Школа»

Дивіться 1 серію першого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

У першій серії серіалу «Школа» Ніка з наміром покінчити життя самогубством випиває таблетки і потрапляє у лікарню. ЇЇ матір розуміє, що має бути поруч із донькою і влаштовується вчителькою у школу, куди хоче перевести і доньку. В школі вона зустрічається з реаліями сучасної шкільної освіти, не завжди адекватною поведінкою її учнів та вчителів. У погоні за лайками у соцмережах школярі втрачають здоровий глузд. Невинні жарти для відео ледь не довели вчительку англійської до інфаркту. Директор школи просить свого сина Алекса тимчасово замінити хвору викладачку.