Перші кадри третього сезону «Школи»

В інтернеті з’явився трейлер продовження телесеріалу «Школа», у якому показали кадри з серій третього сезону, любовні трикутники головних і другорядних персонажів. Також у ролику вперше «засвітилася» нова героїня, яка швидше за все стане головною конкуренткою Лоли.

Із сцен, що увійшли до відео стало зрозуміло, що Дарині Петрівні вдалося вижити після пожежі у кінотеатрі. На глядачів чекає також загострення любовних перепетій між Лолою, Пашею, Нікою та Данею. Їх чекають вже дуже дорослі проблеми – незапланована вагітність, зрада друзів та складнощі вибору «життєвого шляху». Як складеться доля Тохи досі невідомо. Складні ситуації в третьому сезоні будуть не лише у учнів «Школи», але у їхніх батьків та викладачів.

Однією із несподіванок сезону стане поява нової учениці, яка стане головною «конкуренткою» Лоли. Її роль виконала Вероніка Лук’яненко, відома українським глядачам по серіалу «Центральна лікарня».