Про серіал «Школа»

Школа

«Школа» — український україномовний серіал, виробництва «1+1 продакшн». Перша серія вийшла 15 січня 2018 року. Перший сезон містить 30 серій, дата виходу наступного поки що не повідомляється.

Головні ролі в серіалі «Школа» виконують актори: Яна Андреєва, Микита Вакулюк, Ліза Василенко, Олександр Петренко, Іра Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук.

За декілька днів серіал набув шаленої популярності. Кожну серію переглядає в середньому 2 мільйони  глядачів. «Школа» — це серіал про стосунки школярів, про відносини батьків та дітей, про ставлення дітей до вчителів і навпаки.

Автори серіалу прагнуть показати сучасну школу зсередини. Щоб кожен учень впізнав себе в тому чи іншому героєві. Щоб батьки українських школярів зазирнули «за лаштунки» шкіл, де навчаються їхні діти. Аби зрозуміти, чим дихають їхні діти нині, які небезпеки підстерігають їх у школі та як вони ведуть себе в тих чи інших ситуаціях.

Акторський склад «Школи» дуже молодий та талановитий. Для переважної більшості акторів роль в серіалі стала початком акторської кар’єри. Всім акторам, що грають учнів, від 16 до 20 років, саме тому вони добре знають, як грати підлітків, адже зовсім нещодавно були самі ними.

Автори серіалу кажуть, що одразу хотіли для гри в серіалі взяти справжніх 15-річних школярів. Проте юнакам не вистачило акторської майстерності, аби відтворити на екрані всі перипетії, що відбуваються в школі.

Ми спеціально вирішили зробити сценарій і картинку #Школи максимально наближеними до справжнього життя. Для зйомок шукали тільки справжні локації, а не павільйони, головні ролі виконали молоді актори, яким близькі історії їхніх серіальних героїв, тому вони максимально реалістично змогли передати емоції. Всі історії, які глядач бачить у серіалі, взяті з життя українських шкіл. І ми дуже раді, що ця чесність була так добре сприйнята нашими глядачами.

#Школа показує невигадані історії з життя школи, учнів та батьків. Автори сценарію дуже добре прозондували проблеми сучасної школи, аби все було реально, аби кожен впізнав себе.

Вікова категорія глядачів «Школи» — 18-54 роки. Як бачите, цікаво і молоді, і старшим людям. Батьки та рідні школярів з цікавістю дивляться серіал, аби якомога краще пізнати шкільне життя власних дітей. Адже, на превеликий жаль, через постійну занятість на роботі батьки приділяють мало часу своїм дітям. І це проблема переважної більшості батьків.

Саме так і сталося в житті головної героїні, Катерини Анатоліївни. Вона стає вчителькою в школі,  аби налагодити стосунки з дочкою, яка ледь не покінчила життя самогубством. Ще один новий вчитель школи, Алекс, намагається їй допомогти в цьому. Це знайомство змінює життя обох вчителів.

Якщо ви хочете дізнатися, що насправді думають і чого прагнуть ваші діти? Що їх цікавить? Тоді дивіться #Школу на нашому сайті.

Поділіться з друзями:
  • Не скжажу