Розпочалися зйомки другого сезону «Школи»

другий сезон

Днями розпочалися зйомки другого сезону серіалу «Школа». У перший день, у школі де відбувається зйомка, з’явилися всі «зірки» першого сезону серіалу: Яніна Андреєва, Олена Курта, Олександр Петренко, Микита Вакулюк, Анна Трінчер, Богдан Осадчук, Олег Виговський, Карина Чернявська, Ірина Кудашова та Анатолій Тихомиров.

Як повідомляють сценаристи, у другому сезоні телеглядачі зможуть дізнатися про нові таємниці викладачів, про те, хто погрожує Ніці в останніх серіях першого сезону, чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчиною і повернути Пашу.

Також, у нових серіях стане відомо, як розвиватимуться стосунки Каті та Алекса. Ще однією інтригою сезону залишиться те, як складеться життя суворої Дарини Петрівни, та чи зможе вона повернути владу у школі. Як вже відомо у другому сезоні 10-Б стане випускним класом – 11-Б, а у стрічці з’являться нові герої – учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство.

Розповідає виконавиця ролі завуча Олена Курта:

Усі ми чекали старту знімань «Школи», щоб познайомитися із новими акторами та зустрітися із вже близькими колегами за першим сезоном. Адже знімальний процес – величезна частина життя кожного із нас. Побачивши молоде покоління акторів нашого серіалу, я зрозуміла настільки вони подорослішали за час перерви між сезонами, деякі з них цього року стали випускниками, закінчивши 11 клас. Вони наповнені натхненням, і це емоційно заряджає. Наш перший знімальний день був про дружбу і про те, настільки важливо працювати як єдиний живий організм, щоб створити довгоочікуваний сезон для глядачів.

Режисерами другого сезону стрічки стали Євген Чернишов та Анатолій Степаненко. Продюсери – Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Баранова, Ксенія Чорна, Дарина Жукова. Виконавчий продюсер – Володимир Андріюк.