Шоста серія серіалу «Школа»

Дивіться 6 серію першого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

В шостій серії першого сезону серіалу «Школа» брату Лоли Вадику зранку стало зле. Їй довелося відвезти хлопця до лікарні. Дівчина не встигла змити макіяж та вирішила прийти в школу з ним. Їй терміново потрібні гроші на операцію брата, бо батьки у відрядженні. Лола потайки краде гроші, які староста збирала з дітей на екскурсію. У крадіжці запідозрили Оксану, а потім Христину. Катерина заступається за дівчину. Антон викликає поліцію. Дарина Петрівна все ще сподівається посунути директора з його місця. Для цього їй потрібно влаштувати у школі черговий інцидент. Завуч починає діяти через буфетницю. Та боїться звільнення та хоче підставити постачальника випічки, отож підмішує у компот проносне.