Стало відомо ім’я нового актора другого сезону «Школи»

Автори серіалу «Школа» розкрили ім’я ще одного нового актора, який з’явиться в нових серіях другого сезону восени. Це В’ячеслав Богушевський, який виконає роль успішного хірурга Макса. Глядачам цей актор відомий роботою в серіалі «Центральна лікарня», де він виконав роль травматолога.

В'ячеслав Богушевський

За сюжетом телесеріалу Макс виховує сина, який переходить вчитися до 10 класу школи під керівництвом Катерини Анатоліївни. Крім того, герой В’ячеслава Богушевського разом з партнерами відкриває клініку хірургії.

Ось, що розповідає сам виконавець ролі Макса, В’ячеслав Богушевський:

Мій герой Макс зараз проживає непростий період у своєму житті. По-перше, у нього досить складні стосунки з сином, який стрімко подорослішав, а мій герой усвідомив, що навіть не помітив, як це сталося. По-друге, особисте життя теж не складається. Але завдяки тому, що син перейшов до школи, в якій відбуваються основні події, життя Макса також різко змінилось.

Вибір В’ячеслава на роль Макса прокоментувала і креативний продюсер серіалу Ксенія Чорна:

Для нас було важливим знайти на цю роль харизматичного, успішного актора, який вміє себе подати. Завдання було не з легких, тому пошуки тривали, поки ми не побачили В’ячеслава. На той момент він знімався в польському серіалі в Варшаві, тому перш ніж зустрітися особисто, ми познайомилися і перші проби провели по відеозв’язку. Знімання із В’ячеславом проходили в одній з найбільш інноваційних клінік країни, Інституті хірургії Доктора Валіхновського.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: