Стало відомо, коли вийде продовження «Школи»

Нещодавно завершилася перша частина другого сезону українського серіалу «Школа», фінал якої фанати стрічки бурхливо обговорюють у соціальних мережах. У завершальній серії цієї частини сезону майже всі головні герої під час походу до кінотеатру потрапили до вогняної пастки.

Як складуться їхні долі, стане відомо у завершальній частині другого сезону серіалу під назвою «Школа. Випускний». Її прем’єра відбудеться наступної весни на телеканалі 1+1. Нові серії серіалу стануть вирішальними у житті героїв.

Автори серіалу покажуть, як склалося життя головних героїв після пожежі та розкриємо актуальне питання для підлітків – вибір майбутньої професії та вступ до університету. Герої також пройдуть усі випробування випускного класу, але разом із цим, вони продовжать боротьбу за популярність серед однолітків та кохання.

Пожежа стане точкою відліку у житті улюбленців глядачів, після якої вони змінять свої погляди на життя. Наприклад, все зміниться настільки, що конкурентки Лола та Ніка стануть найкращими подругами. Також стане зрозуміло, чи вдасться врятувати вагітну Дарину Петрівну, яка пішла в епіцентр полум’я, щоб знайти Тоху, та з ким залишиться Катерина Анатоліївна.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Comments: 3
  1. Оксана Кузеляк

    Повна фигня

  2. Оксана Кузеляк

    Не морочте людям голови

  3. Оксана Кузеляк

    Лола+паша @ ныка+даня

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: