Тридцять перша серія другого сезону серіалу «Школа»

Дивіться 31 серію другого сезону українського серіалу «Школа» (2018) виробництва каналу 1+1 онлайн і абсолютно безкоштовно.

Тридцять перша серія другого сезону серіалу «Школа». Образившись на батька і Лолу, Даня тікає з дому. Лола ж продовжує свій шантаж, хоча вже навіть Катерина знає, що дівчина бреше. Тим часом план Назара спрацював, і Ася почала ревнувати його до Тані. Ася навіть ладна з ним переспати. Антон зізнався батьку, що викинув зброю у річку. На пошуки відправляється група водолазів. А Едуард Пилипович спланував, як підставити Дарину, бо сам хоче стати директором.