З’явився трейлер другого сезону телесеріалу «Школа»

Актори другого сезону

Вийшов трейлер другого сезону серіалу «Школа», який вийде наприкінці серпня. Після його перегляду стає зрозуміло, що творці серіалу готуються здивувати глядачів несподіваними поворотами та скандалами. Трейлер другої частини телеісторії вразив не лише новими сюжетними поворотами, а й новими героями.

У відео показали кадри з вагітною Мері – нареченою Алекса, черговим скандалом між Катериною Анатоліївною та Дариною Петрівною, появою переслідувача Ніки в школі, а ще – поцілунками Лоли та значно старшого від неї хірурга Макса.

Трейлер другого сезону «Школи»

Також творці серіалу розкрили ім’я актора, що втілить хлопця, який погрожує Ніці. Ним виявився популярний блогер Данило Черкас, більше відомий як Даня Вегас. Цікаво, що його екранного персонажа також звати Даня.

А от роль успішного хірурга Макса, у якого закохається Лола, зіграє актор В’ячеслав Богушевський, відомий за роллю у стрічці в серіалі «Центральна лікарня». За сюжетом серіалу Школа, Макс виховує сина, який переходить вчитися до 11 класу школи.

Like this post? Please share to your friends:
Серіал «Школа»
Comments: 1
  1. Анонім

    Вау ви круті я дуже хочу звами зустрітися👍💞

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: